Nowoczesny dom 138m2 w Grabanowie#Ostatni Dostępny
Grabanów gm. Biała Podlaska Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026 18:06
721 000 zł
5225 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:138 m2
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 721 000 zł / 5225 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Grabanów, nieopodal Białej Podlaskiej.Ostatni dostępny w tym roku (lipiec 2026).
Nieruchomość posiada powierzchnię ok 138m2, a w jej skład wchodzą:
PARTER:
-Salon z jadalnią i wyjściem na taras/podwórko
-Otwarta kuchnia
-Komunikacja
-WC
-Przedsionek
-Garaż w bryle budynku (24.5m2)
1 PIĘTRO:
-Sypialnia z prywatną łazienką i garderobą
-2 pokoje
-Łazienka główna (nr 2)
-Komunikacja
Dodatkowo z przedpokoju mamy dostęp do tarasu położonego na dachu garażu.
Ładna, ogrodzona działka o powierzchni 633m2, za którą znajduje się brzozowy lasek.
Na tym etapie możliwość aranżacji wedle zapotrzebowania.
Podwyższony stan deweloperski, który obejmuje m.in.:
-Konstrukcja i dach: płyta fundamentowa żelbetowa, ściany beton komórkowy z dociepleniem (styropian grafitowy), dach jednospadowy kryty blachą w kolorze czarnym, dach płaski nad garażem docieplony płytami PIR oraz wyłożony membraną.
-Stolarka: okna PVC trzyszybowe, na parterze panoramiczne drzwi tarasowe wychodzące na ogród, drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garażowa automatyczna
-Wnętrza: ściany i sufity tynk gipsowy, wylewki cementowe przygotowane pod podłogi
-Instalacje: pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, przygotowanie pod fotowoltaikę, wentylacja mechaniczna z nawiewnikami (rekuperacja), instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, teletechniczne,
-Otoczenie: podjazdy i ścieżki z kostki betonowej, tarasy przy salonie, ogród z trawą, pełne ogrodzenie działki z przegrodami między ogródkami